SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
Poniżej zamieszczamy etapy procesy szkoleniowego realizowanego w naszym Centrum Szkoleniowym specjalnie dla Firm i Instytucji.
Proces ten pozwala niezwykle skutecznie zrozumieć i zidentyfikować potrzeby naszych Klientów. Na tej podstawie możemy zapewnić profesjonalnie przygotowany program szkoleniowy a za pośrednictwem naszej doświadczonej kadry trenerów zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług. Proces ten również bez wątpienia określa cele, działania i niezbędne narzędzia przy pomocy których uczymy ludzi dorosłych. Ponad to po szkoleniu jesteśmy w stanie zdefiniować oczekiwane rezultaty szkolenia oraz wzmocnić jego wybrane elementy.
Wszystkim firmom polecamy ten proces szkoleniowy, który dzięki takiej ścieżce pozwala dojść do ostatecznego kształtu danego szkolenia. Dla nas przydziela konkretny zakres odpowiedzialności a Klientowi - Firmie umożliwia określenie wybranych kompetencji i ich rozwój u pracowników.
 
 
  
Podsumowując, korzyści jakie wynikają z organizacji i przeprowadzenia szkoleń zamkniętych dla Firm i Instytucji to:
 1. Dopasowanie programu szkolenia do specyfiki firmy i indywidualnych oczekiwań przyszłych Uczestników
 2. Elastyczność w realizacji projektu (termin, zakres, miejsce)
 3. Indywidualne podejście do problemu czyli:
  • Określenie problemu
  • Wypracowanie opcji rozwiązań
  • Zaplanowanie projektu (co trzeba zrobić, jak to będzie zrobione, kiedy to trzeba zrobić, ile to będzie kosztować, czego potrzebujemy żeby to zrobić)
  • Realizacja projektu szkoleniowego
  • Monitorowanie i kontrola wykonania
  • Zakończenie projektu (co zrobiliśmy dobrze, co trzeba wzmocnić, czego jeszcze sie nauczyliśmy)
 4. Obserwacja po szkoleniu i wnioski
 
 
Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych konsultacji szkoleniowych w trakcie których zapoznają się Państwo szczegółowo z całym procesem planowania szkolenia, jego organizacji i możliwości przeprowadzenia. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie, aby poznać szczegóły współpracy z nami.
 
 
 
 
MENTOR HRM
ul. Geodetów 1/ lok. A4
35-328 Rzeszów

tel/fax: 17 852 55 56
e-mail do biura: biuro@mentor-szkolenia.pl
www.mentor-szkolenia.pl
©2009-2018. MENTOR HRM. Wszelkie prawa zastrzeżone