O NAS

Witamy na stronie Centrum Szkoleniowego MENTOR w Rzeszowie.

Naszą misją jest oferowanie edukacji na najwyższym poziomie oraz pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności dla każdego. Zależy nam aby o najtrudniejszych rzeczach mówić w sposób jak najprostszy.

 

 Jak rozumiemy naukę?
 
Uczenie się jest szerokim pojęciem obejmującym wszystkie działania dotyczące rozwoju zasobów ludzkich. My jako nowoczesne centrum szkoleniowe uważamy edukację jako rozszerzanie i pogłębianie wiedzy ludzi, zmianę sposobu myślenia, doskonalenie i rozwój naszego umysłu. Tylko tak rozumiana edukacja może wpływać na nasze postawy, umiejętności i wyznawane przez nas wartości.
 
 Inwestycja drogą do rozwoju
 
Rozwój każdego człowieka prezentujemy jako inwestycję, której efekty są widoczne za pewien czas. Na organizowanych przez nas szkoleniach , korzystamy z najlepszych metod kształcenia, stwarzamy warunki do eksperymentowania i działania tak, aby każdy uczestnik po szkoleniu mógł wykorzystać to w realnym życiu i praktycznie zastosować.
 
Jedno z przysłów mówi:
"Powiedz mi a zapomnę. Pokaż a może zapamiętam. Zaangażuj mnie w to a zrozumiem."

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach i kursach.

Centrum Szkoleniowe MENTOR jest wpisane do rejestru firm szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie pod numerem 2.18/00054/2009.
 
Pozdrawiamy
 MENTOR HRM S.C.
Centrum Szkoleniowe MENTOR w Rzeszowie
ul. Geodetów 1/ pok. A3
35-328 Rzeszów

tel/fax: 17 852 55 56
tel.kom.: 503 455 668
e-mail do biura: biuro@mentor-szkolenia.pl
e-mail do działu szkoleń: szkolenia@mentor-szkolenia.pl
www.mentor-szkolenia.pl
©2009-2017. Centrum Szkoleniowe MENTOR w Rzeszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone